[]

Görüntünün alt kısmında yeşil şerit çıkıyor nedir acaba?

linkteki fotoğrafta görebilirsiniz. Arkadaşımın bilgisayarının ekranı açılışta bu şekilde görünüyor, birkaç dakika sonra yeşil kısım kayboluyormuş.
Monitör veya ekran kartı arızası olabilir mi?

eksiup.com

 
monitör değil orası kesin, benim eski laptopta da vardı benzeri bir şey klavyenin bi yerine bastırınca renkler değişiyodu, ekran kartı gidici olabilir.


  • nahtoderfahrung  (09.01.19 20:09:23 ~ 20:09:43) 
Monitöre giden kabloda temassızlık da olabilir bızıklasın bakalım değişiyor mu.


  • bos gezenin bos ustasi  (09.01.19 20:52:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.