[]

Evde Internet

Evde Superonline kullanıyorum. AKN mevzusundan sonra faturayı haber vermeden gereksiz bir noktaya getirdiler, zaten çok memnun değildim ama üşendiğim için değiştirmiyordum ama çok oldular.

Vodafone Evde Internet için de limitsiz 59 TL diye bir SMS geldi bu arada. Önerileriniz nedir? Vodafone kullanan var mı? Memnun musunuz? Siz ne kullanıyorsunuz, ne tavsiye ediyorsunuz?

Evde zaten 2 kişiyiz, çokça dizi vs izliyoruz, bazen işten güçten dolayı wetransfer'e abanıp 2 gb'lık dosyalar yüklüyoruz. İhtiyaç genel çerçevesiyle bu.

Fikirler için çok teşekkürler!

 
bu şirketlerin yaptığı bi çakallık var, oraya yazıyolar koskoca 59 tl diye ama şartlara bakınca ilk 3 ay 59 tl sonraki aylar 80 tl gibi bi ödeme planı var. vodafone'a bakmadım ama muhtemelen bu dediğim gibidir. kendileriyle münasebetim olmuştu bi ara şunu diyebilirim, ev interneti konusunda tecrübeli değiller.


  • nocturness  (09.01.19 19:30:33) 
Netspeed tavsiye ederim,TT altyapısı kullanıyor.Taahhüt yok,fiyatları uygun.Vdsl 76₺ ya 75 mbit e kadar kullanıyorum.Downloadda 60mbps uploadda 4mbps görüyorum.


  • arenas  (09.01.19 19:46:20) 
İnternetten altyapınıza bakın hızı istediğiniz gibiyse ve bulunduğunuz yerde varsa türknet çakın. Gayet iyi


  • neysene  (10.01.19 00:31:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.