[]

Beylikdüzü'nde Sahibinden Ayrılmış Olduğunu Düşündüğüm Köpek

Beylikdüzü'nde cinsini tam bilmediğim ama golden retriever 'ın koyu kahverengi tüylü haline benzer mavi tasmalı bir köpek tahminimce sokaklarda sahibinden kaybolmuşcasına dolanıyor. Konum tam olarak Barış Mahallesi Egemenlik Caddesi civarında ( Acıbadem Hastanesi arkası, Tüze sitesi etrafında). Dün akşam Hacı Sacit Ateş Camii tarafına doğru koşturuyordu. Bu sabah da Beylikdüzü Birlik Sanayi Sitesine doğru gidiyordu. Belki bir yerlerde sahibi vardır ve onu arıyordur. Malum hava da soğuk . Belki haylaz bir can ı sahibiyle kavuştururuz. Fotoğrafını çekemedim benden çok hızlı ilerledi, yeniden karşılaşırsam fotoğrafını da eklerim.
 
keşke fotoğraf olsaydı. hemen alıcı bulurduk.


  • benibenim  (09.01.19 10:28:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.