[]

Göze kan oturması

Selamlar,

İki gün önce gözümde kanlanma oluştu ama kızarıklık gibi değil baya bildiğiniz löp kan oturdu. Hekime gösterdim önemli değil bazen oluyor tansiyon veya şiddetli öksürmeye bağlı fln olabilirmiş dedikleri doğru zira 2 gün önce şiddetli bir kusma eylemi gerçekleştirmiştim ondan sonra oldu kanımca. Hoca gecer kendisi dedi ama baya rahatsızım bu görüntüden daha önce başına gelen hızlı iyileştirme taktiği bilen var mı?

Çay
Gül suyu
Soğuk süt presi denendi.

Merak edenler için şuna benzer bi görüntü (kötü resim hassas kalpler açmasın) :goo.gl

 
O 3 haftada ancak geciyor


  • galandar kostumu  (09.01.19 06:01:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.