[]

Evernote

Merhaba. Birkaç gün önce kitaplardan notlar almak için Evernote kullanmaya başladım. Kaydettiğim sayfalar içinde arama yapabiliyorum ancak bulunan fotoğraf içerisinde o kelimenin nerede olduğunu işaretlemiyor. Bunu işaretletmenin bir yolu var mıdır yoksa tamamen çaresiz miyim? Tick'ler muhtemelen yarın gelecek. Şimdiden teşekkür ederim.
 
Yanlış hatırlamıyorsam o özellik Evernote premium'da geliyor. Hem fotoğraflar hem PDF'ler içinde aradığın şeyi gösterebiliyor olması lazım.


  • roket adam  (08.01.19 23:14:54) 
Yani belki gereksiz olacak bi tavsiye vereyim. Direkt Google Keep'e geçin bence.
Yıllarca Evernote kullandım, zaman zaman premium aldım.
Google Keep'e geçince oh be dedim. Hem ücretsiz, hem de Evernote'ta yapabildiğin ve yapamadığın birçok şeyi yapıyor.
  • esse classic  (08.01.19 23:23:00) 
google'a güven olmaz yarın bir gün çat diye kapatır servisi kalırsın öyle. evernote iyidir.


  • rotten head  (09.01.19 00:30:07) 
MS OneNote'u tavsiye edebilirim. Ya da Google Keep


  • x daemon  (09.01.19 01:17:07) 
merhaba tekrar.
cevaplar için çok teşekkür ederim. evernote dışında diğer ikisini de yükledim az önce fakat Keep'te de aratıp bulduğum yeri işaretlemeyi göremedim, OneNote'ta ise aradığımı da bulmuyor. (edit: onenote ile office lens ile kullanılınca buluyor ancak yine tam yerini göstermiyor?)
farklı bir şey mi yapmam gerekiyor?
tekrar teşekkür ederim.
  • sanal uyku  (09.01.19 22:00:50 ~ 22:35:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.