[]

TTNet Nakil

Kısa ve net anlatacağım.
1. Evde bir internetim vardı taahhütü doldu iptal ettirdim.
2. Dondurmuş olduğum başka bir interneti evime nakil ettirdim.
Aynı gün nakil işleminin tamamlandığı konusunda mesaj geldi ve aradım ttnet'i, kurulumu ben yapabilirmişim. aynen eskisi gibi dsl kablosunu ve güç kablosunu taktım ama dsl ışığı yanmıyor. aradım, arıza kaydı oluşturdu. Nakil işlemi tamamsa neden olmadı bu iş? modem aynı, kablo aynı? okuduğuma göre ekip mekip gelmiyormuş şimdiden telaş ettim. Var mı nakilde böyle sorun yaşayan?

 
iki işlemi de aynı gün yaptıysan birbiri içine girmiştir sistemsel olarak. farklı günler yaptıysan beklemen gerekebilir. modemden de nakil yaptırdığın kullanıcı adı ve şifreyi girdiğinden emin ol. olmadı twitterdan ttnet destek e mesaj at yardımcı olurlar.


  • mr.goodcat  (08.01.19 19:37:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.