Eşime hangi lego setini alayım?

Eşime (erkek tarafına, 28 yaşında) doğumgünü hediyesi olarak lego seti almaya karar verdim. Bütçe max. 300 TL.

Star Wars serisini veya Speed Champions serisini gözüme kestirdim. Speed serisinden 3-4 set alabilirim mesela.

Ne yapsam?

her ikisi de değil, www.lego.com

  • arabayla 15dk  (08.01.19 16:35:30)
speed champions serisini bilmiyorum ama star wars serisinden yoda & jedi starfighter çok güzel bir set bulabilirseniz. bütçenizin de altında fiyat olarak, yanına ufak tefek bir şeyler daha alarak tatlı bir hediye yumağı hazırlayabilirsiniz. diğer güzel star wars setleri fiyat olarak yüksek kaldığı için önermiyorum.

  • evde liyakat kalmamis  (08.01.19 16:38:41)
Sahalarda görmek istediğimiz hareketler bunlar.

lego technic bakmanızı öneririm ben de. fiyatlar uçuk ama o bütçeye de bulabilirsiniz gibi.
  • kablelvuku  (08.01.19 16:42:10)
LEGO Speed Champions 75883 bir de bunun ferrarilisi vardı sanki. Bence ikisinden birini alın.

  • bahoho  (08.01.19 16:45:08)
lego technic normal lego'dan bence daha heyecan verici ve daha meşgul edici.
www.toyzzshop.com!/order/opa

  • Bruce  (08.01.19 16:46:44)
Yetiskin zamanlarda oynamadim ama ben cocukken boyle hazir tek sekillik legolar yerine duz ayni tipte binlerce parcadan olusan kutular vardi. Istedigini insa edebiliyordun, daha ozgurdu. Bu resimdeki lego parcalariyla anca ikea kitaplik yapar gibi belli bir sey yapabilirsin, ben bunu pek sevmiyorum acikcasi. Varsa oyle bir sey al derim, daha yaratici olan.

  • bos gezenin bos ustasi  (08.01.19 16:58:29)
10698 al

  • valentinov  (08.01.19 17:06:54)
alternatif olarak 42063

  • valentinov  (08.01.19 17:07:49)
başka legoları da varsa valentinov +1

yoksa star wars hayranı olduğunu varsayarak darth vader lego figürü var 30 santimlik ondan alabilirsiniz.
  • nickimin hakkini veremedim  (08.01.19 17:29:09)
lego technic +1

  • babilbaligi  (08.01.19 23:54:03)