[]

Saçı 3 numaraya vurma isteği

An itibariyle gelen istektir. Yanlar 3 üstler 5 olacak şekilde.

www.strawpoll.me

Akşam buradan çıkan sonuca göre hareket edicem.

Edit: oylama sonucu gereği saç 3e vuruldu. Teşekkürler.

 
O değil de sonuçlara bakıp "kim lan buna oy vermek için on saat doğrulama yapan kişiler?" diye düşünen ben mi daha çok işsizim yoksa oy verenler mi? İlginç.

Neyse, 3 numara yap full.
  • j r r tolkien hayrani  (08.01.19 15:50:13) 
ben hep 3 numaraya vuruyorum genelde. aşırı bir rahatlama geliyor.


  • false pretension  (08.01.19 16:43:08) 
3 numara candır, ferahlıktır. Vur gitsin :)


  • bir fincan kahve ile film izlemek  (08.01.19 16:57:28) 
şu sıralar sıfıra vurdurmayı düşünen biri olarak heal ye.


  • kljgslsdkjsd  (08.01.19 18:18:47) 
ben geçen hafta üst 5 yan 3 kestirdim, tepkiler olumlu


  • anily  (08.01.19 18:20:38) 
Ben 2 saat önce yaptım bunu. Yap gitsin.


  • komando kani var bende  (08.01.19 20:40:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.