[]

sözlükte birini engelleyince

o kişi bize ulaşamıyor değil mi? Yani yazdıklarımızı falan göremiyor mu komple?
 
Haberi bile olmuyor. Mesaj atiyor ama.sana ulasmiyor.
Bi nevi sen kendini engelliyorsun.

  • acemi  (07.01.19 23:20:34) 
Ne de olsa engellemiş herhalde deyip arkamızdan sövmüş mü diye engeli kaldırıp baksak, biz engeli bastıktan sonra göndermiş olduğu mesajlar geliyor mu peki?


  • skooma  (07.01.19 23:26:06) 
Size mesaj atamıyor. Onun dışında yazdığınız entryleri vs görür.

Engelliyken gönderdiği mesajlar gelmez sanıyorum.
  • elorelia  (07.01.19 23:27:23) 
@elo, entryler görünüyor mu? Ben komple yok oluyoruz diye düşünmüştüm.


  • skooma  (07.01.19 23:29:22) 
Mesajlar sonradna gelmiyor. Hergun sovuyor ama haberin olmuyor.


  • acemi  (07.01.19 23:32:14) 
Engellediğin kişi senin için tamamen yok oluyor sen onun için yok olmuyorsun. Yani sana mesaj atamıyor yazdıklarını görmüyorsun fakat o senin yazdıklarını görebiliyor.


  • angelus  (07.01.19 23:32:48) 
Hayır yok olmuyorsun. @angelus açıklamış.


  • elorelia  (07.01.19 23:33:51) 
komple yok olamazsın. çünkü o zaman facebook gibi privacy gerekir. login olmadan siteye girememek gibi. o zaman da site reklam alamaz. bu yüzden engellyince entrylerimi göremesin mantığı mümkün değil.


  • i dont know i dont care  (07.01.19 23:35:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.