Günde 2 ekmek yiyorum kilo alır mıyım?

2-3 ay içinde 5-10 kilo almalıyım. Günde iki ekmek ve bol ceviz tüketiyorum. Ne dersiniz işe yarar mı?

Bir arkadaşıma diyetisyeni akşamları cicibebeyi süte batırıp yemesini tavsiye etmişti

  • sys coyg  (07.01.19 22:04:29)
yeme
ayrıca bu devirde hala ekşi maya,tam buğday olmasına dikkat etmiyorsan yazık.
(dikkat ediyorsan zaten iki ekmek yiyemezdin)
beslenme uzmanı varsa aramızda daha iyi aydınlatır ama kilo almak karbonhidratla olmaz, protein alman lazım. bunlar hep orta okul fen bilgisi.
  • jimjim  (07.01.19 22:04:39)
Para konusunda sıkıntım yok fıstık ezmesi falan da yiyorum başka öneriniz var mı

  • jouissance_  (07.01.19 22:07:29)
fındık fıstık gibi kuruyemiş ya da bakliyatlar yüksek kalorili görece sağlıklı gıdalardır, bu tarzda rahat kilo almak için mesela haftada 1 litre falan boza tüketebilirsin sağlam kalori içerir, gün aşırı diyetinde pirinç makarna patates gibi karbonhidrat kaynaklarına yeterince yer ver. beyaz ekmek ya da kola meyve suyu gibi görece sağlıksız ürünlerden uzak dur ya da az tüket derim. eti de fazla yağlı tükettin mi muhtemelen kalori fazlası oluşturursun.

  • candanag  (07.01.19 23:00:27)
Almazsin, abartildigi kadar değil ekmek.
Kilo almak istiyorsan sadece sevdigin ve canının cektigi seyleri ye. Önüne ne gelirse yiyip kalkma.
1- sadece caninin cektigini ye
2- acligini hissettigin an ye, hic vakit kaybetme.
Bu dediklerimi yap, ise yaradigini göreceksin.
  • stavro  (07.01.19 23:12:03)
Ufc maçına mı çıkıcan, niye 5-10 kilo alman gerek? Hem 5 mi 10 mu? Hominigırtlak yiyerek aldığın kilo zarar. Öyle alma. Spor yaparak al alıyosan. Yoksa zayıf kal daha iyi.

  • Delay Fuze  (08.01.19 00:45:26)
Peki aldığın kilonun tamamı göbek ya da kalçada toplanırsa ne yapacaksın?

Böyle olmaz bu işler, kaslarını çalıştırmalı ve onları büyüterek kilo almalısın.
  • John Bloor  (08.01.19 14:26:25)
karbonhidratla alacagin kilo gobek cevrende simit olacak. yazik. dogru duzgun seyler yiyip saglikli kilo al.

  • kassiopeia  (08.01.19 14:28:49 ~ 14:29:14)
akşamları 9-10 gibi cici bebeli muzlu süt iç hemen kilo alırsın

  • ladybird  (08.01.19 14:31:01)