[]

udemy den ingiliççe ders

Alan, memnun kaldığı önerdiği hocası olan var mı?
Tabi gramer ile dil öğrenilmez de takip edilecek bir yol olur. Hem de YouTube daki yabacı hocalarla desteklerim diyorum. 
kim demiş gramerle öğrenilmez diye. dil, gramerle öğrenilir. ekstra aktivitelerle geliştirilir.

grameri öğren ve diğer etkinliklere sıkı çalış, öğrenirsin.
  • lesmiserables  (07.01.19 21:31:42) 
donanımhaberde bir kod paylaşmışlardı ingilizce bedava ders koduydu bir bakın isterseniz.


  • bahoho  (07.01.19 21:38:44) 
INGILIZCEGREM miş kodu. Bakın beğenirsiniz belki. Mobildeyim editleyemiyorum.


  • bahoho  (07.01.19 21:43:02) 
Udemy bilmiyorum ama birebir online ders alıp faydasını gören çok arkadaşım var. ilgilenirsen hocanın iletişim bilgilerini mesaj atabilirim.


  • paslanmaz pencere  (08.01.19 00:03:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.