[]

Hangi internet sağlayıcıya geçiyoruz?

16 ocak gibi taahhütüm bitiyor ve 200gb akn 50mbps'ye 90tl verirken şimdi türk telekom 160tl fiyat çekiyor.

Turknet'e geçmeyi düşünüyorum ben de ama sizin başka önerileriniz varsa açığım. Ayrıca türknet'le ilgili yorumlarınızı da bekliyorum.


 
millenicom'a da bir bak istersen. Türknet'in de millenicom un da taahhütü yok. Beğenmezsen başka bişeye geçersin.


  • nuevo  (07.01.19 16:25:09) 
turk.net'i dusunuyordum ben de. turk.net'in ulasilacak bi musteri hizmetlerinin olmamasi sebebiyle yine taahhut istemeyen netspeed'e gectim. onu da bi inceleyebilirsiniz. taahhut olmayinca 75 lira baglanti ucreti aliyorlar o yuzden 6 ay (en kisa secenek) taahhutlu olarak baglattim.


  • pide  (07.01.19 16:49:12 ~ 16:51:38) 
keşke yılbaşından önce taahhüdünü iptal edip, tekrar taahhüt verseydin.

taahhüdünün son ayında olduğun için ceza ödemeyecektin,yeni fiyatlar yılbaşından sonra geçerliydi sanırsam. bu yüzden eski fiyattan taahhütlü kullanabiliyodun. donanım haber ölücülerinden duymuştum.

bulunduğunuz yerde kablonet varsa ben gayet memnunum kendisinden. turknet hakkında arkadaşlarımdan pek iyi şeyler duymadım.
  • contavolta  (07.01.19 16:52:22) 
İnternet bağlantının sürekliliği çok önemliyse geçtiğin sağlayıcının sağlam bir müşteri hizmetleri ve arıza düzeltme politikası olmasına dikkat et. Sonra 2-3 hafta internetin yokken muhatap aramaya çalışıyorsun.


  • nrn  (07.01.19 17:07:51) 
turk.net'in en büyük eksikliği canlı müşteri hizmetleri. geri kalanı diğer operatörlerle aynı. yani arızaya nasıl müdaale ediliyorsa yine öyle ediliyor. ama atıyorum internetin kesik. online işlem merkezinden mesajı atıyorsun sonra elin kolun bağlı bekliyorsun. yapabileceğin bir şey yok. belki o mesajı 1 gün sonra okuyacaklar da müdahale edecekler.

bence önemli olan kriz anında nasıl müdahale edildiğidir. yoksa hepsi aynı hizmeti veriyor zaten. 24mbit internet 15dk sonra 5mbite düşüp 1 saat sonra 16mbit çıkma şeklinde bir dalgalanma olmuyor yani. kesikse kesiktir varsa vardır. olması gerekenden daha düşük hızda hizmet vermek de yine kriz anı oluyor.

bence extranet millenicom netspeed netgalaksi gibi şirketleri de değerlendirebilirsin. taahhüt yok. müşteri sayısı az olduğundan hizmette hızlı cevap alabiliyorsun bunlarda.
  • mr.goodcat  (07.01.19 19:31:36) 
superonline taahhüt var bitince herhalde mobil internet :F


  • jactantia  (07.01.19 19:35:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.