[]

Yeşilçam Filmleri

Merhabalar, sizce her Türk insanın izlemesi gerektiğini düşündüğünüz Yeşilçam filmleri hangileridir? Zamanında çoğunu izlemeye vaktim olmadı, o yüzden önerilerinize ihtiyacım var :)
 
sevmek zamanı


  • fragile lady  (07.01.19 15:40:42) 
vesikalı yarim


  • lcha  (07.01.19 15:42:05) 
neşeli günler
bizim aile
ilk hababam sınıfı filmleri
tatlı dillim
selvi boylum al yazmalım
canım kardeşim
  • elorelia  (07.01.19 15:42:55 ~ 15:45:09) 
alın yazısı (cüneyt arkın) - ne zaman denk gelsem izlerim
ömer lütfi akad'ın üçlemesi. gelin-düğün-diyet
değirmen (şener şen)

çok meşhur olanları yazmadım ama şekerpare'yi izlemediysen kesinlike izle. şener şen, ilyas salman ve şevket altuğ tek kelimeyle döktürmüş.
  • lazpalle  (07.01.19 15:48:37 ~ 15:52:17) 
Dar Alanda Kısa Paslaşmalar
Tabutta Rövaşata
Gemide
Namuslu
Arabesk
Köyden İndim Şehire
Mavi Boncuk
Güler misin Ağlar mısın
Salak Milyoner
Pardon
Ah Nerede
  • silah taciri  (07.01.19 16:09:46) 
susuz yaz, sevmek zamanı (ben bu 2'sini izledim sadece ama metin erksan'ın önemli bi kaç işi daha var onlara da bakılabilir), vesikalı yarim (lütfi akad da önemli yönetmen onun da diğer işlerine bakılabilir), selvi boylum al yazmalım, arabesk, uçurtmayı vurmasınlar. bir de yılmaz güney işleri çok benlik değil ama sinemamızda önemli bi yeri var yeşilçama ilgisi olan herkes en azından 1 tane izlemeli, severse daha izler zaten.


  • semaforo de medianoche  (07.01.19 21:56:12 ~ 21:58:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.