[]

hamile kedi

merhaba; kedim 22 gün önce çiftleşti ve gebelik belirtileri gösteriyor. yavrular ne zaman belirgin hale gelir? içinde kaç bebek olduğunu ne zaman ve hangi yöntemle (ultrason, vb) öğrenebilirim?
 
veterinere götürün o size söyler. hem hamilelik bakımına yönelik bilgi de alırsınız. yavruların fotoğraflarını bekliyorummm. kedilerin hamile kalmasına çok seviniyorum. çok sevimli hayvanların aşırı sevimli yavruları geliyor. harika bir olay. çok şanslısınız. 22 gün önce hamile kaldıysa bir ay sonra doğurur zaten. <3 sevgiler ve öpücükler anne kediye.


  • batlegolas  (11.01.19 03:13:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.