Şişkolar nasıl kıyafet buluyor ?

Benim bi arkadaşım :) 180m 120kg

Böyle iş yerinde giymelik gömlek pantolon ve cekete ihtiyacı var

Ama bedenine göre kıyafet bulamıyor.

Mesela özellikle pantolon bedenlerinde bazen 40 oluyorken bazen o 40 olmuyor.

Gömlekte slim fit diye bi bela var. Mesela böyle kolları üstü filan slim fit gibi kesim olsun ama göbeği rahat olsun alt düğmeleri çığlık atmasın.

Cekette ise göbeği rahatlatınca kollar uzuyor kollar tam olunca ceket kapanmıyor.

Şimdi ne yapması gerek arkadaşımın ?

Bu kalıbın bi adı cinsi şekli filan var mı ?
Nasıl hem rahat hem şık olabilir ? (zayıflama durumu şu anda yok)

Sizin kullandığınız bedenler, markalar filan var mı?

esim de benzer olculerdeyken kigilidan giyiniyordu hep. onlarin urunleri biraz daha dombililere yonelik oluyor.

  • pide  (06.01.19 22:59:38)
ozel dikim?

  • crucio  (06.01.19 23:00:11)
battal beden satan yerler oluyo

  • Delay Fuze  (06.01.19 23:01:43)
Takım elbisemi diktirmiştim. Öteki ihtiyaçlarım içinse, spor giyim mont tişört, bir dükkan bulmuştum Izmir/Çankaya'da hep ordan alışveriş ederdim. Mekanın adı Slash Jeans.

  • farabi  (06.01.19 23:21:32)
bu boy ve kilo için kıyafet bulunur. yerli markalara bakın network gibi.
farklı kesimler var; comfort fit, tailored fit vs.
zaten iyi bir mağazada çalışan satış temsilcileri sizi doğru yönlendirecektir.

190cm 135 kilo arkadaşım var boyner grubu markalarından rahatlıkla giyiniyor.
  • slava  (06.01.19 23:36:54)
Lcw

  • Neyazayım  (06.01.19 23:52:47)
Kiğılı.

referansı sahibi.
  • babilbaligi  (07.01.19 09:57:30)