[]

Synthesizer'ımı ses kartıma hangi kablolar ile bağlayabilirim?

Roland system 1 synthesizer'ımı focusrite saffire 24 pro ses kartıma hangi kablolar ile bağlantı kurup çalıştırabilirim
(ona göre sipariş vereceğim) 
İki ucu da 1/4" TS erkek olan iki kabloya ihtiyacın var. Ses kartının line girişine gireceksin bu kabloları. Çok uzun tutma kabloları 2 metreyi geçmesin mümkünse. O nedir dersen bildiğin gitar kablosu yani. Çivi jak.


  • alperz  (06.01.19 19:55:19) 
www.hepsiburada.com

bundan mı alayım?

macbook'a kayıt iiçin bunlar yeterli mi?
  • DogusBicici  (06.01.19 22:14:18) 
no. iki tane ts kablo alacaksın. iki kablonun da uçları ts olacak. bu trs -> ts + ts yapıyor. sana ts->ts yapacak iki kablo lazım. birini left birini right olarak bağlayacaksın.


  • alperz  (06.01.19 22:31:29) 
www.sweetwater.com
bu mudur?

  • DogusBicici  (06.01.19 22:43:31) 
evet. bu kadar para vermeye değer mi onu bilemem. istanbul'daysan git tünel'de ecem müzik var kralını yaptırırsın orada.


  • alperz  (06.01.19 22:58:30) 
tamam çok teşekkürler orası bana yardımcı olur


  • DogusBicici  (06.01.19 23:33:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.