[]

palu ailesi ne ya?

twitterda falan gördüm, sonra ekşide de gördüm 10 sayfa entry girmişler. okumaya çalıştım ama suça karışan bir aile oldukları iddiası dışında bir şey anlamadım. kabaca özet geçebilecek var mıdır?
 
  • pispinti  (05.01.19 22:29:56) 
Cok muhabbeti dönüyor da ben de açıp ogrenmeye usendim.
Suc islemis birilerini aciga çıkarmistir iste yine ne olacak. Bir kisi yerine bir aile galiba bu sefer olay o.

  • stavro  (05.01.19 23:22:01) 
yok @stavro hocam açıp öğrenin kesinlikle neler dönmüş neler.


  • neverlose  (05.01.19 23:23:11) 
tuncer, tuncerin eşi ve hava yüzünden bir ailenin hayatı kaymış. Anlayana kadar baya zorlandım ama meryem -ahmet ailesine çok üzüldüm. Tuncerin çocuklarının çektikleri de cabasi.


  • damla sakızlı dondurma  (05.01.19 23:44:20) 
herkes tuncer'e haşa tapıyormuş, tuncer'de bunları asıyor kesiyor biçiyormuş tecavüz cinayet işkence... üstelik bunların arasında minicik bebeler de var sonuç itibariyle hepsinde ciddi akıl sağlığı problemi mevcutmuş. ufak detay miniklerden birinin adı malum amcanın adıymış.


  • for day to break  (05.01.19 23:50:37 ~ 23:51:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.