[]

Balgam yutma

Bana bir doktor bunu önermişti yıllar önce. İnsanlar balgamını aptal gibi yola tükürüyor halbuki vücut için faydalı gibi gibi şeyler söylemişti
Doğru mu bu? Yanlış hatırlıyor olabilir miyim? 
ahahahah bence çevreci bir doktormuş


  • purrty ploop  (05.01.19 21:02:51) 
oha? balgam ne içeriyormuş bizim bilmediğimiz onu da açıkladı mı? bunu gerçekten soruyorum merak ettim. sümük, salya, iltihap bilumum her türlü mikrobu taşıyan birşeyin bünyeye girip sindirime girmesi ve sindirime kadar inerken geçtiği yollarda mikroplarını bırakması ne kadar sağlıklı olabilir?


  • false pretension  (05.01.19 21:09:44) 
o doktor seni yola balgam atarken görmüş olabilir mi?


  • Tears of Devil  (05.01.19 21:12:25) 
O arkadaş diplomayı nereden almış çok merak ettim


  • topkapiaksaray  (05.01.19 21:33:29) 
Bağışıklık için oldukça faydalı bir eylemdir balgam yutmak.

onedio.com
  • goodz  (05.01.19 21:40:56) 
Aptal dedektörü gibi soru olmuş teşekkürler hocam.

Yukarıdaki arkadaşlar gün içerisinde yaklaşık 1,5 litre seyreltik balgamı bilinçsizce yuttuklarını biliyorlar mı acaba diye soracağım ama sormuyorum. Çünkü cevabı belli.
  • 038576  (05.01.19 22:29:21) 
@crucio
Kendi balgamımızdan bahsediyoruz
Balgam ile sümğğö bir tutmak niye ?
  • trgydl  (05.01.19 22:44:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.