Yatağı koktuğa çevirmece

Merhaba,
Yeni bir yere taşındım ve oturma odasında başkası var. Benim odamsa pek büyük değil, koltukluk yer yok. Bi sandalye bir de bir kişilik Poäng koltuk var ikeadan.

Neyse, ben istiyorum ki en azından bir iki kişi geldiğinde odamda oturulacak gibi de olsun, mutfak da küçük çünkü. Yatağımı eeen ucuz şekilde koktuğa nasıl çevirebilirim misafir gelecek olduğunda? Koltuk arkalığı alsam diye düşündüm de hem ayrı satılmıyor gibi hem de pahalı olur en az 3 tane almak. Kırlent mi denir o yastıklar da hem ufak hem ince, pek uymaz ve çok tutar. Acaba diyorum, erişimim olan bir ahşap atölyesi var gibi, oradan şöyle dikdörtgen gibi kutular yapsam üstüne de ucuz kumaş mı bassam. Öyle olunca bir iki kırlent alabilirim sanki. Maaliyeti ne olur bilmiyorum ama.

Başka fikir?

Teşekkürler

ikea hemnes divan koltuk al, letgodan al ucuz olsun. bol bol kırlent yastık al.
bazayı at, yatağı kullan.

  • jimjim  (05.01.19 21:01:54)
yatak kiraya dahil onu atma/satma imkanım yok, anca böyle değiştirme yoluna bakıyorum

  • senolll  (06.01.19 21:04:56)