[]

Sim Kartlar nasil saklanmali

7-8 tane sim kartim var acaba bunları nasil saklayabilirim? Cüzdan bozuk para bölümüne koyuyorum ama çizilip duruyorlar hem de hangisinin hangi operatore ait oldugunu bulmak zor oluyor
 
Küçük açılır kapanır şeffaf torbalar, hafıza kartı kutuları olabilir. Ben küçük not kağıtlarına sarıp böyle ufak poşet veya kutulara koyuyorum.

Bunlar dışında sim kart kutuları da var sırf bu iş için üretilen. Sim card holder diye aratınca bir sürü çeşidi geliyor. Belki ıvır zıvırcı elektronikçilerde satanlar vardır Türkiye'de. Yoksa aliexpress.
  • desdenova34  (05.01.19 17:28:12) 
ben sim kartin geldigi kredi karti boyutundaki plastikleri sakliyorum. kullanmadigim sim kartlari bu plastiklere gere takip o sekilde sakliyorum. gerektiginde cuzdana koymasi da kolay oluyor.


  • crucio  (05.01.19 18:06:21) 
şundan alabilirsin:

www.aliexpress.com
  • mr.goodcat  (05.01.19 18:52:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.