Balgamda kan

Merhaba,
Dun ogleden sonra soguk alginligi gibi bir sey basladi, aksam ve bugun ilac aldim (a-ferin) yattim, uyudum butun gun.
Hic oksurugum yok, burnum vesaire de pek akmiyor fakat gun icinde iki kere balgam cikardim, ikisi de kanliydi.
Sigara kullanmiyorum ve bogazimi tahris edecek bir sey de olmadi.
Kanli balgam deyip gecmeyinvari cok habere rastlayinca, biraz endiselendim.
Ama simdi haftasonu. Bunun icin acile gitsem bana gotuyle guler mi insanlar?

Varsın gülsünler nolucak, git tabi.

  • lüzumsuz adam  (05.01.19 09:14:54)
Acile gitsen de göğüs hastalıkları polikliniği kontrol önerirler. Bu sorunu acilde çözemezsin.

  • alicandan  (05.01.19 09:56:15)
Evet acillik bir durum değil göğüs hastalıkları polikliniğine gitmelisiniz

  • pastörizesüt  (05.01.19 10:03:56)
sivi kan mi yoksa balgamla beraber pihtilasmis kan mi? ikincisiyse ben de cok oluyor. genelde burnumdan genzime dogru akan kanlar balgamla beraber katilasiyor. ilki icin bir fikrim yok ama kimse kan kusuyorum dediginde gotuyle gulmez.

  • crucio  (05.01.19 10:51:25)
@crucio yok, pihtilasmis kan. sivi degil.
Pimpirikli davranmak istemedigim icin o sekilde yazdim acikcasi.
Siz doktora gorunmus muydunuz?
  • barbarella  (05.01.19 11:13:46)
yok gorunmedim hic.

  • crucio  (05.01.19 17:59:27)
gün içerisinde burnunuz kanadıysa aradan çok saatler geçse bile bazen kanlı balgam gelebiliyor.

  • makbur  (06.01.19 01:17:29)