Yuvası kırılan sineklik

Merhaba, penceredeki sinekliğin dişi yuvası kırıldı, rüzgarda pat pat vuruyor.

Ben bu parçayı nerede bulabilirim?

Fotolar aşağıda

eksiup.com

pimapencilerde, belki bazı hırdavat ve alüminyum satan yerlerde.

  • gkhncnzdgn  (04.01.19 14:00:26)
hırdavatçı +1

  • kablelvuku  (04.01.19 14:01:30)
Her nalburda vardır, bir milyoncularda da olabilir.

  • John Bloor  (04.01.19 14:14:48)
nalburlarda olmuyor çoğu zaman. 7 8 nalbur gezdikten sonra x bir pimapenciye girdim, kocaman bir poşeti önüme attı ne kadar lazımsa al dedi adam. onlar için bu malzemenin bir değeri yok, çuvalla alıyorlar.

  • Tears of Devil  (04.01.19 16:33:53)
nalburda ya da pimapencide bulacağın yuva onunla birebir aynı ölçüde olmayabilir.

o yüzden almaya giderken sinekliğin üzerindekini parçayı da sök öyle git. adam önüne birden fazla seçenek çıkarırsa uyanı deneyerek bulursun (vida yerleri özellikle aynı hizada ölçüde olmalı)

ha oldu da aynısı yok, farklı ölçüde 2 parça alırsın. ancak bu sefer sinekliğin üzerine de pimapen çerçevesine takacağın parçayı çok ince ölçüp ayarlamalısın. yoksa hiçbir şekilde oturmaz. (tecrübeyle sabittir :( )
  • makbur  (05.01.19 00:04:47)