[]

haftaya safranbolu

arkadaşlarla gaza geldik, hiç gitmedik merak ediyoruz diye biletlerimizi aldık perşembe cuma kalalım diye.
Ama şimdi bu mevsimde nasıldır, ne yapılır ne yenir ne içilir diye de düşünmüyor değiliz.
Var mı önerisi olan?


 
bu mevsimde soğuk ve karlıdır.. eski çarşıyı gezebilirsiniz. saat kulesi, hıdırlık tepesi,bulak mağarası.. kaymakamlar müzesi vs.. bir de cam teras var.


  • jepa  (03.01.19 18:56:07) 
Taş ev'de yemek yiyin.
Bu mevsimde soğuk, kasvetli ve karlıdır. Bir de boştur. Ben daha önce gittiğimde biraz korku filmi hissine kapılmıştım.

  • anten  (10.03.21 11:49:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.