[]

ingilizce öğrenmek için kitap tavsiye

Arkadaşlar kendi kendime ingilizce öğrenmek istiyorum. Yaz için yurt dışı planlarım var. kursa gitmeden evde çalışarak daha önce yararlandığınız tavsiye edeceğiniz bir kitap var mı? böyle akıcı, kafaya vura vura öğreten?
 
English Grammar in Use
English Vocabulary in Use

Eger amacin ogrenmek degil YDS'ye KPDS'ye girip tazminat istemekse Turklerin yazdigi kitaplara da calisabilirsin.
  • Traveller  (03.01.19 14:53:32) 
amacım öğrenmek


  • sifirdokuzucuolanvarmi  (03.01.19 15:17:19) 
bu bahsettiğiniz kitaplarda türkçe anlatımda var mı?


  • sifirdokuzucuolanvarmi  (03.01.19 15:18:51) 
türkçe anlatım yok.


  • sanat guresi  (03.01.19 19:02:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.