[]

kredi kartı tavsiyesi 2019

merhaba,

işbank maximiles kullanıyorum, aylık 1000 tl civarı ekstrem geliyor ve düzenli ödüyorum. fakat senede en fazla yurtiçi 1 uçak bileti için puan birikiyor, benzin alımlarında da ayda 4x125tl'yi dolduramadığım için bir faydasını göremedim.

çılgın bir limit istemiyorum, kredi kartı borç batağına girecek biri de değilim. sadece kart aidatı olmayan veya otomatik fatura ödeme ile çözebileceğim, bol puan biriken bir kart tavsiyesine ihtiyacım var.

işbank, denizbank ve (aktif olmayan) enpara'da hesaplarım var.

 
Puansız enpara var. 6 ay şartları sağlarsan 7. ay 100 tl yatırıyor kartına. Ben memnunum. Faizsiz taksit seçeneği falan var.


  • kablelvuku  (03.01.19 11:18:13) 
bütün kartlarını 10bin tl limit üzerinde kullanmış biri olarak enpara+1


  • karacigerim vur kadehlere  (03.01.19 11:25:36) 
İşbank Maximum aidatsız kullanıyorum. Aylık ekstrem benim de 1000 Tl'den biraz fazladır. Biriken puanları da arada çiğköfte dürüm olarak harcıyorum. Müze kartımı da parasını verip kendim çıkartıyorum. Basit yaşantıma yetiyor açıkçası.


  • naif hayvan  (03.01.19 12:07:57) 
hocam 1000 tl lik ekstrede yılda bir bilet bence gayet normal. hangi bankaya gidersen git fazlasını elde edemezsin mil açısından. diğer soruları arkadaşlar cevaplamış zaten.


  • al basmadan donu var  (03.01.19 12:13:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.