[]

Marlboro touch one beyaz kutulu sigara

Markaya güvenip 3 paket aldım ,ilk içimde boktan olduğunu anladım 0.1 nikotin den kaynaklı sanırım ,migrostan almıştım 2 paket kapalı halde ,faturası yok Yanımda .geri götürsem iade alırlar mı acaba ?
 
Bir markete gittim ,adam bandrollüde bile kaçak olabilir deyip değiştirmedi .başka önerisi olan ?


  • paralanka  (03.01.19 09:12:31) 
Faturasız iade edemezsin. İçen biri ile değiş tokuş et.

Bir başka alternatifin sigaranın filtresini kırarak iç tadını beğenmediysen böyle dene bir de.
  • kablelvuku  (03.01.19 09:18:00) 
faturasiz imkansiz


  • cedex  (03.01.19 09:18:56) 
money card kullandıysan eğer faturasız da halledebilirsin.


  • giovanne  (03.01.19 09:31:10) 
Filtrenin ortasında yan yana sıralanmış onlarca delik var. Ordan hava aldığı için etkisi düşük. Aslında aynı tütün. Filtreyi iki elinle delikler ortada kalacak şekilde tut ve kopar. Winston one ayrılmıyor, makas gerekiyor ama malb. kolayca ayrılıyor ikiye. Yarım filtre ile devam.


  • insomnia  (03.01.19 10:27:46) 
sigarayı iade etmeniz yasal olarak imkansız. ancak çok sallamayacak küçük bir bakkalda ya da büfede değiştirebilirsiniz belki.


  • görünmezkaza  (03.01.19 11:41:15) 
insomnia , çözümün harikulade deneyince normalden farkı yok . Değiştirmeye de lüzum kalmadı


  • paralanka  (03.01.19 19:18:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.