spordan sonra hayvan gıbı yemek yıyıp yanls mı yapıyorum

hacım kazanmak ıcın gıdıyorum spordan once de yıyorum ama ozellıkle spordan sonra gercekten hayvan gıbı yıyorum yanlıs mı aksam 9 gıbı

Ne yediğine bağlı

  • Delay Fuze  (02.01.19 22:23:58)
@angelus kopek gıbı acıkıyorum bahanelık durum yok

  • gozune gozluk eline sozluk  (02.01.19 22:32:08)
@delay fuze makarna pılav tavuk kofte o tarz seyler

  • gozune gozluk eline sozluk  (02.01.19 22:32:38)
hacim kazanmak için normal saydıkların. yağsız olacak ama o saydıkların. bol tereyağlı makarna ve pilav, yağlı yağlı köfteler yersen yaptığın spor bi işe yaramaz.

  • trajikomix  (02.01.19 22:54:21)
hacim kazanmak icin yemen lazim zaten, sporcular da boyle yapiyor. 2 parca brokoli yemeyle olmaz hacim kazanma isi.

Cok yemek degil tehlikeli olan, yaptigin aktiviteye gore cok yemek. Hayvan gibi spor yapip hayvan gibi yemen gayet normal hacim icin.
  • stavro  (03.01.19 00:31:20)