Paralı poşet uygulaması

Şimdi markete gittim hıyar elma maydanoz patlıcan aldım bunun için 4 tane şeffaf poşet aldım 1 lira daha alacak mı benden marketçi?
Ya da 250 gram kabak çekirdeği aldım kuruyemisciden 25 kuruş saplanacak mi el kadar poşet için ???
Bir de lcw den alışveriş yapınca orta boy poşete 40 kuruş aldılar istedikleri kadar para alabiliyorlar mi poşet için?

Gidanin direkt temas ettigi urunlerin posetleri ucretsiz diye okumustum

  • nax  (02.01.19 18:42:38)
Ücretsiz onlar. Kesin bilgi.

  • adwokat  (02.01.19 18:43:17)
market almayacak. ama 4 poşeti 1 büyük poşete koyayım dersen 25 kuruş isteyecek.
kuruyemişçi olayını bilemedim. istemez diye ümit ediyorum.

  • sutlu nescafe  (02.01.19 18:43:32)
Kalınlığı çift kat 15 mikronun altında olan, açık gıdalar için birincil ambalaj olarak veya bu gıdaların hijyeni için ihtiyaç duyulan plastik torbalar ücretsizdir.
Sebze meyve poşeti, kargo poşeti, kuru temizleme poşeti ücretsizdir.
Zeytin konulan poşet şeffaf poşet ücretsiz ama kasadan sonraki kullanacağın poşet ücretlidir.
Alışveriş merkezlerindeki (Örn. LCW) de ücretlidir.
En az 25 kuruş şartı var fazlası da olabilir.
  • gonulcelen87  (02.01.19 19:43:32)
İkea ve decathlon aliyor yillardir, onlar da alabilir bence

  • red g  (02.01.19 19:43:36)
Yalnız o şeffaf poşetlerin ömrü fazla olmuyor

  • condom kurşunu  (02.01.19 20:38:57)