[]

UygunTema.com nasıl ucuza tema satıyor?

Themeforest vb. sitelerde 60 dolara satılan temayı 60 TL'ye satıyor.
Nasıl oluyor? Yasal mı?
Yaptığım sitelerde kullansam müşterinin başına iş açar mıyım?

Yasal olduğunu iddia ediyorlar.

uyguntema.com

 
hesapladım, uzatılmış lisans alsalar bile (ki bu satış için yeterli değil diye biliyorum sadece müşterilerinin projelerinde falan kullanabiliyorsun)en az 250 tema satmalılar ki 1 tema parası çıksın.

uzatılmış lisanslar (extended) 2500-3000 dolar civarında.

bu adamlar o parayı vermez.
muhtemelen yaptıkları şey temaları standart fiyattan bir defa satın alıp birçok defa satmak. bunları fena haşlarlar eğer durum böyle ise.
  • işimdeyim gücümdeyim  (02.01.19 17:47:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.