[]

gözümü ovaladığımda çıkan ses

vocaroo.com

neyin işaretçisi olabilir? her ovaladığımda olmuyor, ara sıra sadece.


 
bende de oluyor bu. göz pınarı denilen noktada sadece. bastırdığımda hava boşluğuna basıyormuşum gibi bi bi his ve bu sesi. ara ara... bence önemsiz bişey.


  • elorelia  (02.01.19 15:23:19) 
Aman allahim boyle bir ses cikiyor mu gercekten?


  • nick konusunda kararsizim  (02.01.19 15:35:19) 
blog.solsticebenefits.com

hava kaçıyor göze. gele göz tansiyonu ölçtürdükten sonra çok olur. rahat ol.
  • kablelvuku  (02.01.19 15:41:00) 
gözlerimde ne zaman bir kuruluk hissetsem gözdamlası damlatıyorum iyi geliyor..


  • strobist  (02.01.19 15:42:02) 
oyuncak bebek olduğunun işaretçisi olabilir.


  • legalize marijuana  (02.01.19 15:43:46) 
yaklaşık ayda bir bana da oluyor da, hiç sesini kaydedebileceğimi düşünmemiştim. o ses kesin kafamın içindedir diyordum.
Bende özellikle gözümü yorduğum günlerin sabahında ilk uyandığım birkaç saat içerisinde oluyor.

  • okumayi sevmeyen okur  (02.01.19 16:11:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.