[]

Ekşi Sözlük üzerinden Ekşi Duyuru'ya ulaşamamak

Eskiden, Ekşi'de sub-etha bölümünden Ekşi Duyuru'ya ulaşabiliyorduk tek tıkla, ama şimdi olmuyor. Yani yine Duyuru'nun adı logosu filan duruyor da üzerine tıklanamıyor. Öyle olunca da Ekşi hesabımızla giremiyoruz buraya. Sırf bu yüzden yeni hesap açmak zorunda kaldım burada.

Nedir tam olarak olay, bilen var mı?


 
ne alakası var? giriş ekranında sözlük yazarıysanız tıklayın bölümü var.

s3.eksiup.com
  • killerbee  (02.01.19 15:02:51 ~ 15:04:08) 
@killerbee, oraya tıklayınca yukarıda bahsini ettiğim ekşi sözlük içerisindeki sub-etha denilen alana yönlendiriyor. Başka bir şey olduğu yok.


  • Connor  (02.01.19 15:10:32) 
Ben de ayni sorunu yasadim. Belki de caylak oldugum icindir dedim buradan yeni uyelik aldim.


  • hepbiarayisicinde  (02.01.19 15:11:50) 
şu an aktif olan 30dan fazla sözlük yazarı bar burada. onlar sorun yaşamıyor sen yaşıyorsan sende bir sorun olabilir browser vs vs.

ikincisi çaylaklar sözlük hesaplarıyla duyuruya giremezler.
  • killerbee  (02.01.19 15:12:51) 
Tarayıcınızda kullandığınız addon'lardan kaynaklı bişeyler olmasın? Az önce oradan girdim ben.


  • mentat  (02.01.19 15:14:27) 
Sorun şu ki, sub-etha'da Duyuru'nun logosu var ama üzerine tıklanamıyor. Chrome kullanıyorum, eskiden de öyleydi ve bir sorun olmuyordu. Dediğin gibi burada ekşi yazarları gördüm, onlar nasıl ulaşmışlar buraya, onu bilemiyorum.


  • Connor  (02.01.19 15:16:03) 
ben de girebiliyorum. taa sözlüğün arayüzünün değiştiği zamanlarda öyle bi sorun oluşmuştu ama düzeldi sonradan. bu linke tıklayınca oluyor mu peki?

eksisozluk.com
  • tepedeki psychedelic adam  (02.01.19 15:16:47) 
@mentat, haklısın. Sorun bu olabilir. Çünkü AdBock kullanıyorum ben, sanırım ondan kaynaklanıyor olabilir.


  • Connor  (02.01.19 15:17:48) 
Ben girebiliyorum. Sorun sizde olabilir +1


  • windowsguvenlikduvari  (02.01.19 15:19:45) 
Hobaa oldu tamamdır. @mentat'ın dediği gibiymiş. AdBlock'u durdurunca, Duyuru'nun linki tıklanabilir hale geldi.

Teşekkürler süperman!
  • alessandro del pieroglu  (02.01.19 15:21:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.