[]

Servisi takip etmek ama nasıl?

Merhabalar,
Malum Ankara'da hava ayaz olunca servisi beklemek çok kolay olmuyor. Servisin içine rfid taksak bunu mobilden nasil takip edebiliriz? Başka formül önerisi olan var mı? Teşekkürler. 
servis whatsap grubunuz yok mu oradan haberleşin


  • rentts  (02.01.19 08:31:53) 
Rfid konusunda ciddi olmadığını farz ediyorum.

Servis whatsapp grubu +1
  • kablelvuku  (02.01.19 08:33:23) 
servis whatsap yapıyordu eşimin servisindekiler. herkes bindim yazıyor. olay bitiyor.


  • tukenmez adam  (02.01.19 08:36:17) 
whatsapp grubu +1
her binen gruba bindim yazsa yeter. sizden öncekinin bindiği yeri biliyorsanız hesap yapılır.
bir de içlik giyin :)
  • exquake  (02.01.19 08:36:19) 
Ben direkt servisçinin telefonunu alır arardım. 10 dk oradayım veya biraz önce oradan geçtik vs. Beklerken de stres olmuyorsun.


  • rakidabalikolsa  (02.01.19 08:48:24) 
valla bizim serviste var o uygulama. telefona da mobil uygulamasını indirdim, her gün bakıyorum, ona göre çıkıyorum evden.


  • contavolta  (02.01.19 09:06:12) 
Şöyle bir şey var
play.google.com

Ben kullanmadım ama zannedersem anlık görebiliyorsunuz arkadaşları. Serviste sizden 2 3 önce binen birkaç kişiyi takip etseniz yeterli olur herhalde.
  • senolll  (02.01.19 09:14:23) 
servis şöförü veya servise ilk binen kişi whatsapptan konum paylaşssın bir saat için


  • superb  (02.01.19 09:42:48) 
Benim arkadaşım sağolsun her sabah "yaklasiyoruz sizin caddeye hadi çık" anlamında telimi bir kez çaldırıyor. Çünkü boğaz burasi ve acayip esiyor. Erken çıkarsam heykel olurum.


  • old possum  (02.01.19 11:24:13) 
servis şöfürüne internet hattı olan bir telefon verin, her sabah gruptaki herkesle whatsapp üzerinden konumunu paylaşsın, yakınlaştıkça görürsünüz. herkesin de tek tek yazmasına gerek kalmaz.


  • benaslinda  (02.01.19 11:58:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.