[]

netflix öneri

milyonuncu talep ile karşınızdayım. Dizi ve film önerisi bekliyorum.

Sevdiklerim : dark, stranger things, bates motel, sherlock, the haunting of hill house. film olarak sevdiğim tüm erkeklere ve bird box. Aşağı yukari gerilimli, ritimli dizi filmleri seviyorum.

izleyemediklerim: maniac, %3, ailecek şaşkınız, hold the dark.

Tşk.

 
Dizi ve filmlerin IMDB sayfalarında bunu seven bunu da sevdi tarzı bir yer var. Tek tek yazmayayım da oradan bakabilirsin. Dizler için 8 filmler içinse 7 puan ve üstünü gördün mü kaçırma.


  • nrn  (01.01.19 21:34:23) 
şunu izle; www.imdb.com


  • osmanyueksel  (01.01.19 22:15:31) 
13 Reasons Why

www.imdb.com
  • moderniko  (01.01.19 22:35:58) 
The missing
Forbrydelsen

  • a summer day  (01.01.19 23:06:06) 
Son 3 öneriyi de izlemiştim :(


  • damla sakızlı dondurma  (01.01.19 23:27:29) 
Travelers epey iyi. Dark, stranger things, sherlock izledim mesajdakilerden. %3 de gayet iyi bu arada.


  • dalaylamaninkabri  (02.01.19 00:27:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.