[]

Üstünüzde iyi duran elbiseyi nasıl bilirsiniz?

Bedenimi falan bile tam bilmiyorum satıcı karşısında afallıyorum. Genelde tek gitmem ama ona rağmen denemeyince tam olmuyor. Bakıyorum millete sanki üstünde dikilmiş gibi sar kalıp seyler giyyorlar. Ben zaten öyle bişeyle rahat edemem herhalde. Giyimde şıklık nasıl sağlanır?
 
Ustunuzde iyi duran elbise ve giyimde şıklığı yakalamak icin yapmaniz gereken oncelikle bedeninizi tanimak sonrasinda da tarzinizi keşfetmek. Uzun bir yol ama hizli mesafe kat edebilirsiniz. Yeter ki odaklanalim.


  • hepbiarayisicinde  (01.01.19 20:31:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.