[]

propaganda filmi

sinan çetin'in filmini izliyorum. ben anlamadım. bu sınır nereye çekiliyor? türkiye-ırak sınırına falan mı? pasaport falan istiyorlar geçenlerden. ama filmin başında iki tarafta türkiye gibi duruyor.
 
Nevşehir’de çekildi deniyordu bi ara.


  • Boris  (31.12.18 22:19:50) 
Türkiye Suriye sınırı. O topraklar zaten hep bir. Masa başında sınır çiziliyor. Ama halk yıllarca gidip geliyor yine ilk yıllar. Daha sonra iş icraate geçip sınıra tel vs çekilşyor. Aileler bir kısmı buda bir kısmı orda kalıyor


  • efruz  (31.12.18 22:21:52) 
adindan anlasildigi gibi propaganda filmidir. Turkiye'yi bugunlere alistirmak icin yapilmistir. Bu kadar suriyeli, irakli, afgan, pakistanliyi Turkiye'ye doldursunlar diye yaptilar. Sinirlari kaldiralim, mayinlari temizleyelim vs aslinda sinirin ote yani da burayla bir gibi gondermelerle milleti zehirlediler. Kemal Sunal gibi bir ustadi da buna ortak etti ya bu sinan cetin arsizi..


  • ubi dubium ibi libertas  (01.01.19 04:20:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.