ergen akraba çocuğunun ilgisi, midem bulanıyor!

Arkadaşlar ciddi anlamda travma yaşıyorum diyebilirim, buradan başka kimseyle paylaşamam ve ne yapmam gerektiğini bilmiyorum! Kendisi eski zamanda yaşasak çocuğum olacak yaşta, bu yıl sınava girdi. Gecenin körü abla(!) müsait misin bişey konuşmak istiyorum dedi ben de ailede bir mevzu var sandım ne oldu dedim. çocukluğundan benim ona olan neredeyse anne şefkatime saçmasapan kendince mana mı yüklemiş bilmiyorum abuk subuk şeyler yazıyordu ki susturdum ve yine bişeler söyledi sonrasında senden hoşlanıyorum dedi. Ona yazdığım cevapları buraya kopyalıcam, lütfen yazımın Saçmalığına bakmayın çünkü daha net yazamıyorum inanamıyorum çünkü. bi akıl alıp konuyu beynimden silmek tüm derdim, ne yapayım nasıl davranayım söyleyin=(
daha 12-13 yaşlarındayken de bana dokunmaya çalışmıştı şok olmuş konduramamıştım ama sonra yine yazıyla ima edip benzer bişey söylediğinde bir daha böyle şey duymayayım ben senin ablanım, ileride utanacağın şeyler söyleme demiştim, o da Özür dilemişti ve ben de çocukluğuna verip kafamdan silmiştim. Çünkü gerçekten mamasını yedirmişliğim bezini değiştirmişliğim var. Geceden beri midem bulanıyor kendimi suçluyorum, bundan sonrasında ne yapacağım bilemiyorum. Geçen yıl sevgilisi vardı, halâ var mı haberim yok ama nefesim daralıyor düşündükçe. Yazdığım cevaplar:

(Çocukken söylediği zamanı kastederek bişey söylemişti, açıkladım dediğim o)

"Sen çocuk olduğun için kavga gerilim ortamını görmemen gerekiyordu ve o yüzden bizi eve bıraktılar diye açıkladım??
Ve ayrıca, bunun cevabı verilmişti ama sen dinlememişsin. Ben sana o zaman da ne anladığını anlamadan sen bişeler yazınca anladığının yanlış olduğunu söylemiş ve bunun sonsuza kadar konuşulmaması gerektiğini de belirtmiştim. Ve şu an da aynı şeyi söylüyorum, ima ettiğine aklım ermedi eremez de zaten o ayrı ama yineliyorum, düşündüğün her ne ise bilmesem de yazdığın çok çirkin!! Bu konu daha fazla konuşmaya hatta tartışmaya kapalı, o kadar net söylüyorum, sonsuza kadar bu konu kapanmıştır, bir daha sakın ama sakın lafı geçmesin! İnşallah anlatabilmişimdir."

(Aşağıdaki son mesajım, sonrasında iyi geceler dedim, bu mesaja cevap vermedi ama öncesinde yine bişeyler saçmalayıp tamam ben salağa yatarım demişti. Ablacım lafını bilerek yazdım tabii=)

"ablacım, son mesajımı tekrar oku ve okuduğuna İnan. Bir daha sakın benzer cümleler kurma, ben şu an yazdıklarının tümünü okumasam dahi görmezden gelip unutuyorum, unuttum. Sen de yazdıklarını kafandan sil ve unut. Çok net söylüyorum."

neyden mideniz bulanıyor?

bize ne soruyosunuz?

aşırı tepki veriyor gibisiniz, çocuk kardeşiniz olsa neyse. çok rahatsızsanız, baktınız laftan anlamıyor engelleyip geçin.
  • elorelia  (31.12.18 16:05:35)
Mide bulantısı bilemiyorum siz kramp deyin ona. aşırı tepki vermiyorum, 12 yaşındayken çocukluk dediğim Saçmalığı 5 yıl sonra dile getirmesi ve de ilgisini direkt söylemesi abartmam için yeterli. Kardeşim değil fakat kardeşim gibi, abla diyor daha ne diyeyim. Ve 12 yaşında değil artık. Daha 2 gün önce aile yemeğinde beraberdik yani sürekli yüzyüze geliyoruz, engelle geç gibi bir mevzu değil. Sorum gayet basit, nasıl davranmam gerekiyor? O mesajlar yeterli mi? Utanmadan salağa yatarım diyor, bu ne demek?

  • mslny  (31.12.18 16:11:48)
Seyi tam anlatmamissiniz da, cocuk 12 yasindayken sizin de ona ilginiz oldugunu ya da onunla yalniz kalmaya çalıştiginizi filan mi ima ediyor. Bence kendinizden emin ve rahatsaniz, bunu ailesiyle paylasin. Bildiginiz taciz ediyor bu davranislariyla sizi. Uzun bir sure de beraber zaman gecirmeyin.

  • red g  (31.12.18 16:16:15)
@red g, maalesef söylediğiniz gibi bir ima oldu, dediğim gibi direkt üzerini kapattım susturdum ve bu mesajları yazdım. Elim ayağım titredi. Ailesine söylemek demek böyle bişey mümkün değil, hayatı biter.

  • mslny  (31.12.18 16:23:51)
azgın ergen sendromu
muhtemelen daha hiçbir kızın elini tutmadı.
muhtemelen muhafazakar bir aile.
libidosu tavan.
sizin en masumane hareketinizden bile alt anlamlar çıkaracak kadar planotik azgın.
eğer yukarıda yazdıklarım uyuyorsa konuşmak pek kar etmez. annesine söylemekle tehdit edin. annesi olayı kendi içinde çözmeyi becerebilecekse uyarılar işe yaramadığında söyleyin.
çocuğun hayatını karartmayacak, aklı başında ama aynı zamanda çocuğun ciddi anlamda korkacağı bir büyüğüne de söylenebilir. abi vs. gibi.
edit: evet mide bulanacak bir durum yok. maalesef doğru şekilde yolunu bulamamış, iyi yetişememiş bir gençle karşı karşıyayız.
  • orijinal nick bulamadim  (31.12.18 16:34:54 ~ 16:36:21)
Dalga geçiyorum sanmayın da bunlar hep fazla porno izlemekten. Lisedeki arkadaşlarım da öğretmenin yan bakışından bile alınıp karı bana hasta diye gezerlerdi. Şaka değil ha baya inanıyorlar buna. Daha yeni erkeğe benzemeye başlamışsın, kerli ferli kadın seni napsın olm dediğimde kıskanma lan oluyordum. Dediğim gibi, adamlar o kadar çok porno izliyolardı ki herhangi bir kadının onları arzulayacağından eminlerdi. Çünkü filmlerdeki pizzacı tesisatçı bile görürken işini bunlara göre.

Biri benim kızkardeşime yapsa elimden çekeceği vardır. Git anasına söyle derim. Ses çıkarmazsan naz yapmış olacaksın, onun arayıp da bulamadığı hikayedir bu.
  • windows95  (31.12.18 16:37:46 ~ 16:38:41)
Seni babana şikayet edeceğim de. Sonra da git anasına söyle.

  • bos gezenin bos ustasi  (31.12.18 16:44:01)
türkiye'de bir kadın gülümsese benden hoşlandı diye düşünebiliyor erkekler. mesafe koyun mümkünse görüşmeyin. zaten ciddi bir şekilde belirtmişsiniz. bu ciddiyeti sürdürün.

  • black mamba  (31.12.18 16:57:19)
Klasik azgin ergen sendromu +1
Sikayet edecegim de tirsar zaten yeterince.

  • stavro  (31.12.18 17:06:52)
Çocuğa bi şans ver bence

  • Delay Fuze  (31.12.18 18:45:37)
Ağır konuş sonra sktr et.

  • [GODDARD]  (31.12.18 19:25:15)
ailesiyle paylaş, fakat onun haberi olmasın, ailecek görüşmeyi de kesin unutulana kadar.

  • firavunfaresi  (31.12.18 19:25:37 ~ 19:26:44)
olayi net anlatamamissiniz, oyle olunca asiri mi hakli tepki mi verdiniz uzaktan anlasilmiyor; cocuk 12-13 yasinda mi basladi bu islere, aradan 5 yil mi gecti, su an cocuk kac yasinda, kendi yazdilarinizdan cok o neler yazdi???

ergenlikteki bu tarz ilgiler gelip gecicidir, cogu ergen zihninden disari cikmaz; ama durumdan rahatsizsaniz ailesine soylemekle tehdit edin, buyuk ihtimal bu yontem sorunu cozer, hala rahatsiz ediyorsa sadece ailesi ile gorusun.
  • gezegen olan pluton  (31.12.18 19:59:49 ~ 20:01:25)
Çocuk ergen. Günde 10 defa mastürbasyon yapıyordur. O yüzden fazla samimi olma. Açık seçik giyinme yanında

  • gölgede aynı  (31.12.18 20:03:59)
ekleme yapayım: ne konuştuğuna da kulak misafiri ol. sen yumuşak davrandıkça ardından sallıyordur. ergen işte adı üstünde.

  • for day to break  (31.12.18 21:37:32)
@gezegen olan Pluton, 12 yaşındayken dokunmaya çalışmıştı inanamamış konduramamıştım fakat üstüne mesaj atmıştı, o zaman yine çok sert ve net yazmıştım, Özür dilemişti. Çocukluğuna vermiş unutmuştum, 5 yıl sonra dün sadece mesajla o zamanı yazması ve hoşlandığını söyleyip size gönderdiğim mesajı yazınca da salağa yatarım demesi çok kötü hissettirdi. Benim için halâ 12-13 yaşında çocuk gibi, o masumluğa karşı böyle saçmasapan şeylerle karşılaşınca ciddi travma yaşadım. ailesine söylemek veya başka bir büyüğe söylemek demek onun hayatını bitirmek olur, şu an anlıyorum ki zerre büyümemiş, gram mantıkla düşünse öyle ihtimalleri düşünüp korkardı. Kendimden çok yine onu düşünüyorum çünkü kendi utanacak ilerde.

@for day to break, hakikaten burada biri beni beğeniyo demek veya kendini övmek gibi bi komikliği niye yapalım ki, amacımız ne olabilir, çok saçma. Üstelik açıklıyorum ben bu olayı bir arkadaşıma dahi anlatamam çünkü hepsi aileyi tanıyor direkt anlaşılır ve ben bunu kaldıramam, o yüzden sizlere danıştım, iyi geldi gerçekten. Ayrıca sizin dediklerinizin hiçbirini yapamasam da ciddi bir mesafe koyup suratına dahi bakmıcam, bu yeterli olur sanırım. Anlam çıkaracağı hiçbir şey de olmayacak böylece.
  • mslny  (31.12.18 22:43:44)
Bence de mide bulandirici, burdaki tepkileri anlamakta zorlaniyorum. Cocuklukta baslamis, ergenlige uzanmis bir saplanti soz konusu, hem de bakan buyuten bir kadina karsi. Bunlar ciddi sorunlar, ucunda olmak da cok zor. Hem cocugun cocuklugunu bildigin icin seviyorsun, zarar gelmesin istiyorsun, konduramiyorsun. Hem de artik saplanti haline gelen bu isteklerden korkuyorsun hakli olarak.

Yapman gereken sey kesinlikle agzina sicmak, ana babasina soylemek ve polise giderim tacize devam edersen demek. Hatta devam ederse gitmek. Tanidik cocugu, elimde buyudu vs dememek lazim cunku senden yuz bulamadi diyelim birakti, boyle saplantili insanlar baskasina musallat olur, cok daha feci seyler yapar. Kokunden halletmek lazim. Eger hala musallat oluyorsa ailenizden bir erkegin gidip kulagini cekmesi iyi olur. Zira bu ulkede ne yazik ki boyle seylere yumusak davranmak, polisle vs halletmeye calismak olmuyor.
  • beriberi  (31.12.18 23:55:48)
ben aradan aradan okuduğum için yaş olayını pek anlamadım.
önceden 12 yaşında orta okul öğrencisi, hadi uyarırsın falan.
şimdi 17 yaşındaysa, yaptığının ne olduğunu çok iyi biliyordur. bir tacizciyle muhattap olacağına ailesine söyle devam ederse polise git.
  • durgunfoton  (01.01.19 00:14:46 ~ 00:19:18)