300 liralık benzine 0.37 lira world puan

Hiç vermese bir şey demem de bu biraz şey değil mi?

Sizde durumlar nasıl?

o sekilde degil de bankanin kampanya app'inden katilim saglayarak kazanabilirsin hocam. (maximum, bonus flash, cuzdanim vs.)

misal is bankasi der ki opet'ten 5 kere 100 lira uzeri al 40 tl.
garanti der ki bp'den 3 kere 200 lira uzeri al 50 tl vs.

bu tarz kampanyalara katilman lazim. direkt cekersen bi hayrini gormezsin.
  • brkylmz  (31.12.18 09:30:23 ~ 09:30:38)
bugün yılın muhsebesini yapma günü.

geçen sene kredi kartları dolayısıyla sağladığım toplam fayda kredi kartlarının bana sağladığı toplam faydanın altında kalmış. yeni yıla girmeden kapatıyorum hepsini.

bp'de hopi var, %1.5 gibi bir oran biriktiriyor. ödeme metodundan bağımsız.
  • babilbaligi  (31.12.18 10:28:11)
Bu tip banka kampanyaları kovalamaktansa “benzinlitre” gibi cep uygulamalarla çevrenizdeki en uygun fiyatlı pompa fiyatlarını araştırabilirsiniz.Direk pompada indirim kazanırsınız.

  • arenas  (31.12.18 10:42:17)
Bu tür saçma sapan kampanyalardan medet ummak bence daha çok şey, 30 kuruş bilmem ne puan kazanmanın peşinde koşmak yerine gerçek indirim ve kampanyaların peşinden koşun daha iyi, gearbest, aliexpress vs uygulamalardan faydalanın evinizin belli ihtiyaçlarını alırken en uygun fiyatlı nerelerde satılıyor onu araştırın internetten. Bu vesileyle cebinizde kalacak yüzlerce lira sayesinde 30 kuruşluk puanları düşünmezsiniz benzin paranız çıkar.

Dün radyoda dinledim bilmem kaç kez 100 tl üstü benzin alınca toplamda 75 tl bilmem ne puan kazanın diyor ulan onun hesabını tutarken zaten evin yolunu kaybedersin.
  • solo  (31.12.18 14:06:25)
world puan kazanmanın en basit ve kolay yolu aylık harcama hedefi tutturmaktır.Yılda iki defa bu hakkınızı kullanabilirsiniz.O ay içinde size verilen harcama hedefini tutturmak için yatırım hesabından kredi kartı ile fon almak en basiti

  • turkuaz  (31.12.18 14:46:04)