yürümek yada yürüyememek işte bütün mesele

bu.

kıza biraz yürüyorum sonrası yok. ondan da adım gelmiyor. çok sık karşılaşılan ortamda değiliz, denk gelirse merhaba merhaba.

kendi kendine bir şey olmayacak onu biliyorum. abartmadan, zaman kaybetmeden nasıl etkili bir sonuç elde ederim?

detaylı bilgi ve yardımcı olmak isteyenler pm pls.

tikler peşindir.

  • pike  (30.12.18 22:42:10)
ben hala sorunun ne oldugunu anlamadim ama neden direkt bir sonraki karsilasmanizda ya aslinda daha cok gorussek, bu hafta bilmemne var sen de gelsene beraber takiliriz falan demiyorsunuz? illa boyle demeniz gerekmez ama sunu demek istiyorum, aslinda sizin duyuruda ozetlediginiz kosullari kiza geri tekrar ederek, bir sonraki asama icin deneme sinyaller verebilirsiniz, yani bundan daha kisa ve direkt bir cozum yok bence.

  • mavicorap  (30.12.18 23:13:47)
@pike gülmedim :(

@alkolsuz icecek bu iş aşama ve emek işi. eğer ilk görünüş kızdan "ok" aldıysa muhtemel tüm tekliflerine evet diyecek. (kahve konser vs.) ama çok mükemmel bir tip değil isen seni dener. eğer onu "kaldırabilecek" bir tip isen senle devam eder. bu aşamada tüm ilgini ona vermelisin.

not: bu tip olmayan normal kızlar elbette bulunmakta ama çok azlar
  • top_secret  (31.12.18 13:31:20)