[]

Akn kalkması ile taahhüt paketleri nasıl olacak?

Eskiden akn’ye göre fiyat belirleniyordu, bundan sonra nasıl olacak?

Taahhüdümün dolmasına 2 ay kaldı ve daha şimdiden ttnet taahhüt verin diye her gün yana döne arıyor. Aynı soruyu kendilerine sordum, bir cevap alamadım, henüz belli değil dediler. Taahhüdü şimdiden vermek mi mantıklı yoksa beklemek mi? 100 gb akn için ayda 80 lira ödüyorum. Ne yapmamı önerirsiniz?


 
yok beklemek mantıklı,çünkü tahaütlü kullanıcılar etkilenmiyor, onlar da kazığı pis sokacaklar ki böyle yana döne arıyolar.

yani tahüütlülerin etkilenmediğini bi kaç yerde okudum ama telefonla teyit alın.

ayrıca ne ödeyeceğini bilmeden 2 ay önceden tahaaüt vermek acayip saçma bir hareket.
  • killerbee  (30.12.18 18:56:51 ~ 19:00:11) 
hız değişmeden ve ek ücret ödemeden devam edecekmişim ttnet'in attığı mesaja göre.


  • g7mor  (30.12.18 19:08:23) 
2018 bitmden taahhüt uzatırsanız, şuan ki zamsız tariflerden uzatmış olacaksınız sanırım. 2 ay sonra taahhüt yenilediğinizde yeni tarifelerden yenilenir sanırım.


  • Carlito Brigante  (30.12.18 19:24:37) 
benim de 2 ay sonra taahhüt bitiyor ve 24 ay daha yeniledim. olay şu:

şuanda akn'li tarifelere geçiş yapılıp taahhüt yenilenebiliyor. 31 aralıktan sonra akn kalkacağı için direkt sınırsız olarak taahhütünüzün sonuna kadar kullanabiliyorsunuz. ancak 1 ocaktan sonra artık akn'li paket olmayacağı için taaahütünüzü ya sınırsız paketten yenilemeniz gerekecek (fiyatları 100 küsür tlye çıkacak) ya da yeni çıkacak kotalı paketlerden yenilemeniz gerekecek. eskiden olduğu gibi 50gb kotalı paket olacak 50gb'ı aştığınızda internet kesilcek. ek kota alınca açılacak. cep telefonlarındaki gibi.

yani zamanınız varken taahhüdü yenileyin ve 2 sene sınırsız internet kullanın
  • mr.goodcat  (30.12.18 20:08:03) 
BTK opsiyonunu hayata geçirip btk.gov.tr’den şikayet kaydı oluşturarak somut sonuca gidiyoruz.


  • levent bilgen  (30.12.18 22:04:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.