[]

blackmirror bandersnatch eski tercihlere dönme

Bunu beceremedim bi türlü netflixte. Bi yerde eskilerine dönüp değiştirilebiliyor yazılmıştı. 1,5 saat gibi bi sürede bitti. Ne ileri gidilebiliyor ne geri. Bu 5 saat sürdüğünü söyleyenler baştan izleyip farklı seçenek mi seçiyorlar?
 
bazi sonlara geldiginde "go back" secenegi vardi. oradan ya da sonda cikan farkli seceneklerden devam edebilirsin.


  • eastanbool  (30.12.18 01:04:22) 
kimsede 5 saat sürmesi gibi bir şey yok. film için çekilen tüm sahnelerin (tüm seçenekler için tekrar tekrar çekilen tüm sahneler falan dahil yani) toplamı 5 saat 12 dakika. filmin normal ilerleyişi 1,5 saat ne şekilde ilerlersen ilerle.


  • rotten head  (30.12.18 01:24:43) 
nasıl 1,5 saatte bitiyor ya? bazı durumlarda bitecek gibi oluyor ama bekleyince geriye dönüp eski tercihlerinden birine gidebiliyorsun. ben 3 saat falan izledim bitmedi film. her seferinde geri dönüp diğer seçeneklerle devam etme seçeneği tanıdı.


  • loser blueser  (30.12.18 11:39:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.