[]

tıp öğrencisi

aşağıdaki duyuruyu görünce aklıma geldi. tıp öğrencisi var mı? ders çalışmakla ilgili bir şey sorucam.
 
Ritalin ? :)


  • Fusha  (30.12.18 07:53:43) 
Var da ders çalişma konusunda pek yardimci olabilir miyim bilmiyorum :d


  • nundu  (30.12.18 08:12:12) 
ben ezber yapmayı merak ediyorum. nasıl ezber yapıyorsunuz. tıp okumuyorum da tıp öğrencileri nasıl çalışıyorsa o şekilde ezber yapsam iyi olur. oturup çıkardığınız notları ezberliyor musunuz? sonra bunları düzenli olarak tekrar mı ediyorsunuz? ezber yapmam gereken sözel dersler var.


  • nick bulamadim  (30.12.18 14:08:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.