[]

Vidyoyu gif yapmak

Bi vidyonun bir kısmını kesip gif ya da mini vidyo (küçük boyut) haline getirmek istiyorum. Altyazı da koymam lazım. 3-4 saniyelik bişey. Nasıl yapabilirim? Hepsi ayrı ayrı araçlarla mi? Yüksek kaliteli önemli değil pratik olması önemli.
 
ezgif.com

bu bağlantı gif oluşturmak için işinizi görecektir
altyazı ekleme seçeneği de mevcut

öncesinde boyutunu küçültmek isterseniz bu araçla kaliteyi olabildiğince koruyarak boyutunu %80 civarında azaltabilirsiniz: www.ps2pdf.com

daha detaylı olsun isterseniz:
www.kapwing.com
  • Etanglement  (29.12.18 20:27:20) 
Bu tür sitelerle uğraşmak istemezsen whatsapp’tan da yapabilirsin. Birine (kendine gönderebilirsin) videoyu gönderirken gif seçeneğini tıkla.


  • cemallamec  (29.12.18 21:41:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.