nasil Forrest Gump gibi olunur?

egosuna hizmet etmeyen bir baska deyisle egosunun ona soylediklerini yerine getirmek icin tum hayatini harcamayan, durust olmaktan korkmayan, herkese esit davranan, gecmisi ve gelecegi dusunmeyip su ani yasayan, insanara hicbir sekilde kin ve nefret gutmeyen, yargilamayn, sikayet etmeyen, yapmak istedigini sadece yapan. cok fazla da dusunmeyen, duygularda bogulmayan biri..

ben boyle biri olmak istiyorum. olabilir miyim sizce? evet olabilirm.. ne dersiniz?
ek: sizden izin almiyorum yanlis anlamayin lutfen. sadece goruslerinizi ogrenmek isterim.

Hayır

  • Deathrow  (29.12.18 20:18:37)
Kafana yeterince darbe alırsan yeterince beyin hücreni öldürüp forest gibi moron olabilirsin belki?

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (29.12.18 20:20:43)
Echart Tolle'yi dinlemek ilgini çekebilir.
Olabiliyor musun olamıyor musun bilemem ama yaklaşabilirsin Gump'a.

  • Etanglement  (29.12.18 20:29:11)
Olamazsın. Şuan ki toplumda ki insanların özellikleri buna izin vermez.

  • komando kani var bende  (29.12.18 20:33:20)
ÇARESİZSENİZ, ÇARE SİZSİNİZ.
Beylik laf ama doğru, kendinizle uğraşarak yapabilirsiniz, kas geliştirmek gibi düşünün. Zaman alır ama olur. Vazgeçmeyin..

  • halanne  (29.12.18 20:45:43)
olamazsin normal hickimse de olamaz, ama zaman icinde daha iyiye dogru degisebilirsin.

  • orpheus  (30.12.18 00:15:41)
Yukarıdaki tarife uymak isteyen şey, sizin egonuzdur.

Bu tarife uymaya çalışırsanız, başarılı olmak sizin egonuzu başarmış kılacaktır.
  • Etanglement  (31.12.18 13:42:00)
forrest'a moron demek terbiyesizliktir. o, bu hayatın güzel tarafıdır. tek gerçeğidir. umarım olabilirsiniz ama imkansıza yakındır, forrest olmak.

  • abyuksuet  (31.12.18 13:56:08)
Buddha ve öğretileri size aradiginiz cevaplari verecektir.

  • hepbiarayisicinde  (02.01.19 00:55:38)