[]

Bandersnatch izleyenler (Spoiler)

----------------------------------------------------------------------------------------------

İyi sona ulaşan var mı? Ya da iyi son var mı öyle sorayım? :D


 
spoiler ibaresi koymalısın.

yok.
  • fragile lady  (28.12.18 22:56:07) 
@fragile

tamamdır, sori.

iyi son yok mu ya? :( bir kez daha izlememe gerek yok o zaman.
  • dont eat me  (28.12.18 22:58:22) 
farklı sonları merak ediyorsan hızlı sararak farklı seçimler yapabilirsin.


  • clones  (28.12.18 23:05:58) 
——Spoiler——-Bence var. Terapist odasinda öldugu an mutlu sondu. Gecmisi degistirdi, bizden, döngüden ve netflix’ten huzurlu bir sekilde kurtulmus oldu :)


——— spoiler ———
  • eazy  (29.12.18 11:58:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.