[]

Milli Kütüphane Müdavimleri

Merhabalar,
Yemek işini nerede hallediyorsunuz? Tavsiyelerinizi almak isterim. 
Okurken milli kütüphaneye yakında oturuyordum, 7. Caddede. Sabah gidip öğlen eve geldiğim, akşamüstü tekrar gittiğim oluyordu.
Bazen kütüphanenin kantininde yiyordum kalitesiz şeyleri (şimdi nasıldır bilemem).
Çoğu zaman evden sandviç tarzı atıştırmalık götürüyordum, özellikle zaman kaybı olmasın diye de basit şeyleri yiyip hemen derse geçeyim diye düşünüyordum.
  • mor bembombom  (28.12.18 15:25:57) 
Kutuphanenin kantini hakkinda hicbir bilgim yok. Gokkusagindan cay-simit alip ogleden sonraya kadar araliksiz calisiyordum. Yemegi ise 7. Cadde üzerindeki pizzacilarin salata acik bufesinde yiyordum, vegan bir secenek bulmak zor oldugundan. Bir de 7. Cadde´nin direkt basinda solda ev yemekleri yapan temiz duzgun bir yer vardi, hala da vardir.


  • buf-e kür  (28.12.18 17:38:22) 
Kantinde güzel şeyler var, seçenek çok ödeyeceğiniz ortamala yemek için 15 atıştırmalık için 5 lira

7 ye çıkınca hamburger için burger king, mc ,gobitte ve big burger var maks 20 lira harcarsin

Paran yoksa hosta ama bi süre sonra bayar ya da metronun yanında halk ekmekten börek elma suyu al 5 10 lira

Cuma günleri izin 2 saat olduğu için hostanin yanında ki aspavaya ya da 3. Caddedeki pizzaciya gidebilirsin maks 20liran cikar

7 bin girişindeki ev yemekleri hala duruyor ama ben sevemedim bide kebo var tadı güzel fiyat 10 15 lira

2 yıl harcadim milliye kpss ye çalışıyor olma pls tşk.
  • spadæs  (28.12.18 23:02:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.