Konsolosluk beni aramış

Selamlar,

Vize evraklarını teslim edip bekleme aşamasındaydım. Konsolosluk beni aramış, geri dönünce de santrali geçip ulaşamıyorum.

Neden aramış olabilirler? Tekrar ararlar mı?

Ülke: Yunanistan

Teşekkürler.

Yunanistan vizesi için ismini hatırlayamadığım aracı kurum çalışıyordu en son.. Direkt orayı arayıp sorabilirsin

  • silah taciri  (28.12.18 12:04:19)
Yeni belge istiyor olabilirler, parmak izinle ilgili bi sorun olabilir. Tekrar ararlar.

  • 10032007  (28.12.18 12:04:28)
Sorun çözüldü. Burayı da güncellemeyi bir borç bilirim:

Önce Kosmos'u aradım. Onlar bir şey bilmediklerini, konsolosluğa ulaşmam gerektiğini söylediler.

Konsolosluğa ulaştım. Eksik olan hizmet dökümünü istiyorlarmış SGK. Benim de aklıma Kosmos evrak listesinde yok muydu sorusu geldi.

Şimdi önce evrak listesine bakacağım. Listede varsa ben gözden kaçırmışım demektir, o halde evrak verdiğim gün neden uyarmadılar?

Listede yoksa neden listede bu belge yoktu acaba?

Yine güncelleme yapacağım.
  • monogram  (28.12.18 12:18:45)
SGK hizmet dökümü var standart talep edilen dokümanlar arasında.
Eksik evrak fark etmemesi Kosmos çalışanının hatası.

  • cakabo  (28.12.18 17:20:38)