[]

bebege mont mu tulum mu

6 aylik bebek icin, su popoya kadar orten montlardan mi almali yoksa astronot tulumlardan mi?

tulumda cok rahat etmiyor, bir de sanki hava akisi az da olsa iyi olmaz mi?

mont olarak ne tavsiye edersiniz bir de?

 
Boydan boya fermuarlı tulumlar en pratiği oluyor. Giydirmesi, çıkarması kolay. Mont giydirdiğinizde sürekli beli açılıyor. Omurgası hala yuvarlak olduğu için montu giydirmesi de zor. Hava akışı için kumaşın yapısı önemli.


  • tatli tosun  (28.12.18 09:36:54) 
etrafımdaki bebelerin alayı tulumda arıza çıkardı.
benimki de dahil.

  • teritori  (28.12.18 09:42:25) 
Ben tulumda rahat ettim. E bebekten almıştım.


  • kafanguzelolmus  (28.12.18 11:49:25) 
astronot.


  • babilbaligi  (28.12.18 11:56:23) 
Çocuk yürümeye başlamadan mont alınmaz, elbise giydirilmez (kızlar için).
O montu giydirdikten sonra pusete yatıracaksınız, ilk sıkılma anında mont belinin üzerine çıkacak boyun ve kafa kısmında toplanacak.
Bebek açısından ikisi de rahatsız ama soğuk havada astronot iyi tutar mont tutmaz.
  • SiyamkedisiZorro  (28.12.18 12:21:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.