Kulak tikaci

Şu kulak tikaclarini nereden alabilirim? Sesi keser mi gerçekten? Yurtta kalıyorum və çok ses yapıyorlar. Ya da kullan at olmayan onerebileceginiz var mı?

www.hepsiburada.com

sesi tam olarak kesmiyor ama azaltıyor. yan ve alt komşularım çok gürültü yapıyor. haftasonu sabah gürültüden uyandığımda bunlardan takıyorum. ama kulağımdan çıkıyor. sonra yatağın içinde ara dur.

aliexpress’te var farklı çeşitler ve ucuz. ama henüz alamadım.
  • violetsky  (28.12.18 00:07:14)
askerde işe yaramadı. kalk diye bağıran adamı duyamayıp içtimaya geç kalma korkusuyla takmaya devam etmedim. sürekli çıkıyor.

  • diffarentiationation  (28.12.18 00:13:32)
Hem senin linktekini hem de şunu kullanıyorum;

Vasepak kulak tıkacı.

3m gayet iyi, %60 oraninda azaltıyor gürültüyü.

Vasepak ise balmumundan. %80den fazla azalttığını düşünüyorum. Hatta belki daha fazladır ancak balmumu olduğu için hijyenik olmadığını düşünüyorum. Kullan at olarak kullanmak da maliyetli baya.

Mobilden yazdım. Hatalar olabilir.
  • han20  (28.12.18 00:37:01)
Bunları nereden alabilirim acaba? İnternetten değil de gidip almak istiyorum.

  • hknty  (28.12.18 00:59:47)
Vardiyeli çalışanım,serviste kendini bilmeden vırvır konuşan öküzler ve çok anlayışlı alt üst komşularımız sebebi ile 3m i kullanıyorum. Medikal mağazalarda bir ihtimal vardır

  • oligomer  (28.12.18 01:44:49)
eczaneler ve hırdavatçılar.

  • Ufuk  (28.12.18 01:46:35)