Hava Nemlendiricisi

Yatak odamda ve hatta tüm evde petekler kapalı olmasına rağmen, 1000 derece ile yakan komşulardan evin sıcaklığı yüksek. Yatak odasının ise daha da yüksek çünkü salon camlı ve balkonlu iken yatak odası zeminde kalıyor.

Sabahları uyandığımda boğazımda acayip kuruluk oluyor, normalde petek üstüne su ile sorunu çözerdim ancak çözemiyorum.

100 tl yi aşmayacak bir hava nemlendiricisi arıyorum. gittigidiyorda envai çeşit var ancak kullanıp memnun olan varsa onun dediğini alıyım.

aradığım özellikler: sessiz olması ve ışıksız olması.

sessiz kısmı zor. çok az da olsa ses çıkıyor. piezo titreşim yapıyor. bir de küçük bir fan var.
bunun yanında ışık kısmını bilemem modele göre değişir.
istediğiniz alın. heeepsi aynı. bende fakir marka var. 8-9 yıllık sorunsuz kullanıuyorum. bir nedenle alınmıştı büyükçe bir model. o olmasa daha küçük alırdım. zatne büyük olması hazne ile ilgili.
  • i dont know i dont care  (27.12.18 23:59:09)
medisana’lar cok sessiz ama 250’civari.

100 liraya zor zaten. ebebek magazasi varsa oradan inceleyebilirsin cok model var.

isik konusunu ise bantla filan halledersin isik zaten cok soluk.
  • cedex  (28.12.18 08:41:20)