[]

En ideal noktayı bulalım.

Yeni işim Etiler- Akatlar Mah. tarafında olacak. Şu an Suadiye'de oturuyorum ve gidip gelmem çok zor ordan.

Ama tüm hayatım, arkadaşlarım ve ailem Suadiye'de haftasonları yine buraya gelirim. Ayrıca maalesef karşı tarafı da pek sevmiyorum.


Anadolu yakası köprüye yakın bir yer ya da karşı tarafta daha sakin bir muhit (etiler tarafında ulaşımı kolay ama Avrupa yakasını aslında çok tercih etmiyorum)
nereyi tavsiye edersiniz? Ümraniye tarafındaki siteler nasıl mesela orda oturan varsa?

 
Anadolu yakasında beylerbeyi (1. köprü) çengelköy (1 ya da 2. köprü) veya anadoluhisarı (2. köprü) gibi semtleri düşünebilirsiniz, ortam nezihtir, ulaşım 2. köprü üzerinden nispeten rahat ve yakındır; ayrıca vapur saatlerini denk düşürürseniz, bebek ya da arnavutköye vapur, lacivert restaurant civarından ise arabalı vapur var.


  • cedilla  (27.12.18 16:59:47) 
akatlar'da calisiyorum. burasi o kadar sakin sessiz ki. insan kalabaligi ozleyebiliyor bir noktada.

karsidan gidip gelen cok var. suadiye tasinmayi gerektirecek uzak degil aslinda. birkac kere Sabah prova edip bakin dayanabilir misiniz?

is cikis saati korkunc ama. ebumulla caddesi, nispetiye, zincirlikuyu, zorlu'nun oralar hep kilit.

akatlar'da toplutasima da yok bu arada. 1 tane otobus var.

illa tasinacak olsam umraniye tarafina tasinip yine kopru gececegime etiler, fulya, dikilitas, balmumcu, gayrettepe, ortakoy, 4 levent tarafina bakarim.
  • jimicik  (27.12.18 17:20:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.